Primerjalnik izdelkov:

MAPEGUM WPS 5 KG - ENOKOMPONENTNA HIDROIZOLACIJSKA TESNILNA MEMBRANA

Šifra izdelka: 1128276
Izdelek ni ocenjen.
Pritisnite Enter za skok na gumb za oddajo mnenja.
Za uporabo pripravljena, izredno visoko prilagodljiva fleksibilna tesnilna membrana s hitrim sušenjem za notranje prostore. Več informacij
Na zalogi pri dobavitelju

Ste našli boljšo ponudbo drugje?
Izenači ceno
38,59 € / kos
s spletno kodo

Merkurjeva AI Asistentka MAIA Merkurjeva AI Asistentka MAIA
  • Za uporabo pripravljena, izredno visoko prilagodljiva fleksibilna tesnilna membrana s hitrim sušenjem za notranje prostore.

    • Visoko prilagodljiva.
    • Fleksibilna, Odlični oprijem.
    • Poraba: 1,5 kg/m2 za vsak mm debeline nanosa.

    Področja uporabe: Mapegum WPS se uporablja v notranjih prostorih za: - tesnjenje vseh tlakov in sten, katere se bodo obložile s ploščicami in izdelki iz kamna v prostorih s trajno ali občasno prisotno vodo in vlago - kopalnice, tuš kabine, kuhinje. Mapegum WPS nanašajte v dveh enakomernih slojih v skupni debelini vsaj 1 mm na dozorele, čvrste in čiste podlage brez prisotnega kapilarnega dviga. Na podlage z lasastimi razpokami in/ali podlage z visokimi obremenitvami nanašajte Mapegum WPS v dveh slojih skupne debeline vsaj 1,5 mm s tem, da v prvega vtisnete mrežico iz alkalno odpornih vlaken Fiberglass Mesh. Tesnjenje površin na mavčni ali anhidridni (kalcij-sulfatni) osnovi je možno po predhodni pripravi površine in nanosu Primer-ja G ali Primer-ja S. Tesnjenje starih oblog iz ploščic in izdelkov iz kamna je možno po predhodni pripravi površine in nanosu Mapeprim-a SP. Za lepljenje keramične obloge in izdelkov iz kamna uporabite cementno lepilo razreda C2 ali disperzijsko lepilo razreda D2.

  • Blagovna znamkaMAPEI
    VSEBINA5 KG
    KOMPONENTA1K
  • TEHNIČNI LIST IZDELKA

    VARNOSTNI LIST IZDELKA

Nasveti

Nazaj na vrh Nazaj na vrh
Primerjalnik izdelkov:
Dodaj v košarico

IZBIRA PROFILA

Preklopite med osebnim (Zate) in poslovnim (BIZ Zate) profilom

Spodaj izberite, ali želite nadaljevati kot podjetje ali kot fizična oseba.