PRALNO-SUŠILNI STROJ ELECTROLUX EW7WN369S

- Opis
Pralno-sušilni stroj PerfectCare 700 perilo opere in posuši le z enim priročnim programom suho-suho. Sistem DualCare zazna vrsto in težo perila, nato pa nastavi temperaturo in gibanje bobna za izjemno nego vsakega kosa perila. Tako oblačila dalj časa izgledajo kot nova in so takšna tudi na otip.
- 9kg opere-6kg posuši.
- OneGo- 1 urni program(oprano in posušeno 1KG).
- Dodanje pare in parni program za osvežitev.
Naš sistem DualCare prilagodi cikle glede na vrsto tkanine in skupno težo. Tako je perilo negovano pri ravno pravšnji temperaturi z optimiziranim gibanjem bobna. Pranje in nato sušenje v enem enostavnem postopku. Tako se ohranijo izgled, otip in kakovost vsakega kosa perila. Poživite svoja oblačila z našim parnim sistemom SteamCare s programom FreshScent. Za osvežitev oblačil lahko uporabite paro in s tem prihranite več kot 40 l vode na cikel, hkrati pa zmanjšate zmečkanost oblačil in potrebo po likanju. Za dodatno svežino pa preprosto dodajte dišavo. *Uporabite paro za osvežitev oblačil in prihranite več kot 40 l vode na cikel, testirano na 1 kg občutljivih oblačil z uporabo programa FreshScent v primerjavi z uporabo programa Delicates. Naš sistem SensiCare stehta vsako količino perila in samodejno prilagodi program, tako se vaša oblačila perejo ustrezno dolgo.
- Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka ELECTROLUX ZMOGLJIVOST PRANJA 9 KG ZMOGLJIVOST CELOTNI CIKEL 6 KG ŠIRINA 59,7 CM ENERGIJSKI RAZRED OŽEMANJE B ENERG. RAZRED CELOTNI CIKEL E VIŠINA 84,7 CM ENERGIJSKI RAZRED CIKEL PRANJA A GLOBINA 63,6 CM ZMOGLJIVOST SUŠENJA 6 KG PORABA ENERGIJE CELOTNI CIKEL 376 KWH/100 CIKLOV PORABA ENERGIJE CIKEL PRANJA 49 KWH/100 CIKLOV HITROST OŽEMANJA DO 1600 O/MIN ZAMIK VKLOPA DA TRAJANJE PROG. CELOTNI CIKEL 8:05 H : MIN TRAJANJE PROGRAMA CIKEL PRANJA 3:40 H : MIN NAČIN POLNJENJA POLNJENJE SPREDAJ RAZRED EMISIJE HRUPA B EMISIJA HRUPA CIKL OŽEMANJA 76 DB PORABA VODE CELOTNI CIKEL 70 L GLOBINA DO 50 CM NE PORABA VODE CIKEL PRANJA 46 L PRIMEREN ZA ALERGIKE DA AQUASTOP TEHNOLOGIJA DA GARANCIJA V LETIH 2 LETI - Mnenja






















